TYTAN-CYNK

Blachy cynkowo-tytanoweBlachy cynkowo-tytanowe
Taśmy cynkowo-tytanoweTaśmy cynkowo-tytanowe

Molibden i stopy molibdenu

Z molibdenu i stopów molibdenu oferujemy: blachy, taśmy, folie, pręty, płaskowniki, druty, rury oraz elementy złączne...

Rury mosiężne kwadratowe i prostokątne

Oferujemy szeroki asortyment rur mosiężnych kwadratowych i prostokątnych. Rury wykonane są z mosiądzu spawalnego w gatunku CuZn37 (CW508L; 2.0321; M63)...

Profile mosiężne kwadratowe

Oferujemy szeroki asortyment profili mosiężnych o przekroju kwadratowym (rury mosiężne kwadratowe) w zakresie wymiarowym od 5x5x1 mm do 100x100x2 mm. Standardowym materiałem z którego wykonane są profile mosiężne kwadratowe to CuZn37...

Profile mosiężne

Oferujemy szeroki asortyment profili mosiężnych ciągnionych i wyciskanych: rury mosiężne o przekroju kwadratowym, prostokątnym, sześciokątnym...

HOKOTOL - Płyty aluminiowe o wysokiej wytrzymałości

Oferujemy na zamówienie płyty aluminiowe wykonane z wysoce wytrzymałego stopu aluminium - HOKOTOL. Płaty HOKOTOL są przeznaczone min do budowy form rozdmuchowych i wtryskowych, części maszyn i urządzeń wymagających wysokiej wytrzymałości i niskiej wagi...

Blachy miedziane Cu-DHP R240 0,55x1000x2000 mm na pokrycia dachowe

Oferujemy w atrakcyjnej cenie blachy miedziane w gatunku Cu-DHP M2R o twardości R240 odpowiednik wg PN - z4 przeznaczone dla budownictwa...

Taśmy miedziane Cu-DHP R240 (M2R z4) 0,57x680 na pokrycia dachowe

Nowe dostawy taśm miedzianych na pokrycia dachowe w gatunku Cu-DHP R240 (M2R z4) już w magazynie. Mimo znaczących wzrostów cen miedzi na giełdach światowych oferujemy je w konkurencyjnie cenie - sprawdź naszą ofertę.

Blachy cynkowo-tytanowe gołowalcowane DomaZinc

Oferujemy blachy cynkowo-tytanowe DomaZinc przeznaczone dla budownictwa. Oferowana blacha cynkowo-tytanowa DOMAZINC jest wyrobem gołowalcowanym w kolorze naturalnym przeznaczonym na obróbki blacharskie oraz elewacje.

Taśmy cynkowo-tytanowe na pokrycia dachowe

Wprowadzamy do oferty sprzedaży taśmy cynkowo-tytanowe do wykonywania pokryć dachowych i obróbek dekarskich. Oferowana taśma cynkowo-tytanowa DOMAZINC jest wyrobem gołowalcowanym w kolorze naturalnym.

TYTAN-CYNK - Blachy cynkowo-tytanowe - ZnTiCu

Oferujemy blachy cynkowo-tytanowe na potrzeby budownictwa i dekarstwa. Blachy DOMAZINC produkowane są z wysokiej jakości surowców min. cynku Z1 o zawartości 99,995% Zn godnie z EN 1179, z dodatkiem tytanu i miedzi.

blacha cynkowo-tytanowa
fot. blachy cynkowo-tytanowe ZnTiCu

Blachy cynkowo-tytanowe są szeroko stosowane na pokrycia dachowe, obróbki blacharskie, do produkcji rynien, rur spustowych, parapetów, elementów elewacji.

Blacha cynkowo-tytanowa powinna być zawsze sucha i wentylowana podczas składowania i transportu.

Oferowana przez nas blacha jest składowana na paletach drewnianych, zabezpieczona folią ochronną i owinięta pasami stalowymi.

Podstawowy asortyment obejmuje blachy cynkowo-tytanowe gołowalcowane, które oferujemy w bardzo konkurencyjnej cenie.

Wymiary składowe blach cynkowo-tytanowych gołowalcowanych ZnTiCu:

  • 0,55x1000x2000 mm
  • 0,60x1000x2000 mm
  • 0,65x1000x2000 mm
  • 0,70x1000x2000 mm
  • 0,80x1000x2000 mm
  • 1,00x1000x2000 mm

Na zamówienie oferujemy blachy cynkowo-tytanowe gołowalcowane w szerszym asortymencie:

  • zakres grubości blach cynkowo-tytanowych: 0,5 - 2,0 mm
  • zakres szerokości blach cynkowo-tytanowych: do 1 000 mm
  • zakres długości blach cynkowo-tytanowych: do 3 000 mm
oraz blachy tytanowo-cynkowe pasywowane i patynowane.

Blacha cynkowo-tytanowa może być poddawana obróbce plastycznej: zaginaniu, zwijaniu, rozklepywaniu, wyciąganiu, wciąganiu, wyklepywaniu, głębokiemu tłoczeniu i wyoblaniu.

Blachy cynk tytan dla budownctwa są wykonywane zgodnie z europejską normą: PN-EN 988:1998 Cynk i stopy cynku. Specyfikacja techniczna płaskich wyrobów walcowanych dla budownictwa.

Na podstawie Decyzji Komisji Europejskiej nr 94/611/EC dotyczącej klasyfikacji wyrobów budowlanych w zakresie reakcji na ogień - cynk i stopy cynku należą do klasy A1 - "wyroby uznane za niepalne bez konieczności prowadzenia badań". Zostały sklasyfikowane jako niepalne produkty budowlane.

Oferujemy także taśmy cynkowo-tytanowe ZnTiCu

Więcej informacji o tytan-cynku: tytan-cynk

Metale kolorowe dla energetyki | Stabilizacja gruntu | Blachy cupalowe - kupalowe

Niektóre nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi poszczególnych producentów. Nie jesteœmy związani z żadnym z producentów. Nazwy wymienione są wyłącznie w celach informacyjnych, aby pomóc w identyfikacji produktów zgodnych z wymienionymi specyfikacjami.